مجموعه چمن راه، یک شرکت در زمینه فروش چمن مصنوعی ،فنس چمنی و گرین وال بوده که خدمات نصب آن را نیز انجام میدهد ،چمن راه، برای اولین بار در سال 1393  شروع به کار کرد. این شرکت در طول فعالیت یک دهه‌‌ای خود توانسته که از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در ابتدای آغاز دهه‌ی 90، مجموعه چمن راه، فعالیت خود را تنها در زمینه فروش چمن مصنوعی متمرکز کرده بود. تقریبا در آن دوران  فعالیت مجموعه به صورت سنتی بود اما با گذشت زمان و رشد کسب و کار آنلاین از سال 1398 پا به عرصه فروش و خدمات آنلاین نهاد.

شرکت چمن راه با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر موجود در کشور را کسب نماید. با پیشرفت خدمات و محصولات شرکت، امروز با اتکا به الطاف پروردگار توانسته ایم،محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به علاوه خدمات نصب با بهترین و کار ازموده ترین متخصصان این امر را برای شما مشتریان گرامی فراهم آوریم.

امروزه چمن راه با توسعه‌ی تیم خود توانسته که پروژه‌های مهمی را اجرا کرده و یا در دست اجرا داشته باشد. با توجه به آن که چمن راه اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت محصولات،خدمات خود و تیمش است.

برای آن که بتوانید از خدمات و محصولات مجموعه چمن راه مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

با چمن راه زندگی خود را سبز کنید